| Volume silinder | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasitas | 42kg |
| Pola pemadaman | Banjir tertutup |
| Agen | CO2 |
| Tekanan kerja | 5.7Mpa |
| Volume silinder | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasitas | 42kg |
| Pola pemadaman | Banjir tertutup |
| Agen | CO2 |
| Tekanan Pekerjaan | 5.7Mpa |
| Volume silinder | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasitas | 42kg |
| Pola pemadaman | Banjir tertutup |
| Agen | CO2 |
| Tekanan Kerja | 5.7Mpa |
| Volume Silinder | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasitas | 42kg |
| Pola pemadaman | Banjir Tertutup |
| Agen | CO2 |
| Tekanan Kerja | 5.7Mpa |
| Volume silinder | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasitas | 42kg |
| Pola pemadaman | Banjir tertutup |
| Agen | CO2 |
| Tekanan Pekerjaan | 5.7Mpa |
| Volume silinder | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasitas | 42kg |
| Pola pemadaman | Banjir tertutup |
| Agen | CO2 |
| Tekanan Kerja | 5.7Mpa |
| Volume silinder | 70Ltr |
|---|---|
| Kapasitas | 42kg |
| Pola pemadaman | Banjir tertutup |
| Agen | CO2 |
| Tekanan kerja | 5.7Mpa |
| Kemasan rincian | Kotak luar kayu lapis dengan tas gelembung atau kertas |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 10-15 Hari Kerja |
| Syarat-syarat pembayaran | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kartu kredit |
| Menyediakan kemampuan | 1000 Set per bulan |
| Tempat asal | Cina |
| Volume silinder | 80L;140L |
|---|---|
| Kapasitas | 22,9kg, 34,06kg |
| Pola pemadaman | Banjir tertutup |
| Agen | IG541(52% Nitrogen, 40% Argon, 8% Karbon dioksida) |
| Tekanan Kerja | 20MPa, 30MPa |
| Tekanan kerja maksimum perangkat | ABEC-5 |
|---|---|
| Suhu pengoperasian | Logam, Aluminium |
| Nama penggerak gas | Hitam |
| Tekanan pengisian botol penggerak | Sesuai dengan permintaan pelanggan |
| Nama agen pemadam kebakaran | Cina |