| Model nomor. | QM-ZSD-01E |
|---|---|
| Lingkungan kerja | -10℃~50℃ |
| Tegangan Kerja | DC22~28V |
| Saat ini | <280mA |
| Kelembaban | <95% |
| Model nomor. | QAX11 |
|---|---|
| Tekanan bantuan | 7±0,35Mpa |
| Menghubungkan benang | RC 1/2'' |
| Berat | 0,12kg |
| Tinggi | 46mm |
| Model nomor. | HZQT-3 |
|---|---|
| Lingkungan kerja | -10℃~50℃ |
| Tegangan Kerja | DC16~32V |
| Kelembaban | <95% |
| Ukuran (mm) | 133×102×70 |
| Model nomor. | QQD6/6.6 |
|---|---|
| Diameter nominal | Ф6mm |
| Tekanan kerja nominal | 6.6MPa |
| Tekanan pembukaan | ≤0.25MPa |
| Benang masuk/keluar | M14*1.5mm |
| Model TIDAK. | QM201 |
|---|---|
| Zona aplikasi | Zona Tunggal |
| Kekuatan | 90 hingga 270VAC |
| Suhu lingkungan | -50 ℃ ~ + 400 ℃ |
| KELEMBABAN RELATIF | ≤95% |
| Model nomor. | JTW-ZD-920KE |
|---|---|
| Lingkungan kerja | -10℃~+55℃ |
| Tegangan Kerja | DC24V |
| Arus Alarm | 1mA~10mA |
| Kelembaban Kerja | ≤95% |
| Model nomor. | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| Penggerak | 90N |
| Tegangan Kerja | DC24V |
| Memulai Arus | 1.6A |
| Berat | 2.9KG |
| Model nomor. | JTY-GD-930KE |
|---|---|
| Lingkungan kerja | -10℃~50℃ |
| Tegangan Kerja | DC24V |
| Konsentrasi Alarm | 0,65~15,5% KAKI |
| Kelembaban Kerja | 10~90% |
| Tekanan kerja maksimum perangkat | ABEC-5 |
|---|---|
| Suhu pengoperasian | Logam, Aluminium |
| Nama penggerak gas | Hitam |
| Tekanan pengisian botol penggerak | Sesuai dengan permintaan pelanggan |
| Nama agen pemadam kebakaran | Cina |
| Model nomor. | QXF0.6/5.3 |
|---|---|
| Tekanan nominal | 5.3Mpa |
| Tekanan operasi | 0,6 ± 0,01MPa |
| Tegangan Kerja | DC 24V |
| Menghubungkan benang | R 1/2'' |