| Tekanan Penyimpanan | 4.2MPa |
|---|---|
| Waktu Penyemprotan | ≤10 detik |
| kepadatan pengisian | ≤1420kg/m3 |
| Tekanan nominal | 5.3MPa |
| Tekanan Uji | 8.4MPa |
| Tekanan penyimpanan | 4.2Mpa |
|---|---|
| Waktu penyemprotan | ≤10 detik |
| kepadatan pengisian | ≤950kg/m3 |
| Tekanan nominal | 5.3Mpa |
| Tekanan Uji | 8.4MPa |
| Tekanan penyimpanan | 4.2Mpa |
|---|---|
| Waktu penyemprotan | ≤10s |
| kepadatan pengisian | ≤950kg/m3 |
| Tekanan nominal | 5.3Mpa |
| Tekanan tes | 8.4MPa |
| Tekanan penyimpanan | 4.2Mpa |
|---|---|
| Waktu penyemprotan | ≤10s |
| kepadatan pengisian | ≤950kg/m3 |
| Tekanan nominal | 5.3Mpa |
| Tekanan tes | 8.4MPa |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Tekanan Penyimpanan | 4.2MPa |
|---|---|
| Waktu Penyemprotan | ≤10 detik |
| kepadatan pengisian | ≤950kg/m3 |
| Tekanan nominal | 5.3MPa |
| Tekanan Uji | 8.4MPa |
| Kemasan rincian | Kotak luar kayu lapis dengan tas gelembung atau kertas |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 10-15 Hari Kerja |
| Syarat-syarat pembayaran | L/C,T/T,Western Union |
| Menyediakan kemampuan | 1000 Set per bulan |
| Tempat asal | Cina |
| Model TIDAK. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (L) | 32 ,40 ,52 , 70, 100 ,106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Tekanan Penyimpanan | 4.2MPA; 2.5mpa |
| Diameter internal | 300, 350, 400 |
| Warna | Merah |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52,70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Tekanan penyimpanan | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Diameter internal | 300, 350, 400 |
| Warna | merah |
| Model NO. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Tekanan penyimpanan | 4.2Mpa |
| Volume (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Diameter dalam (mm) | 300, 350, 400 |
| Pemasok | pemasok Cina |